image
image

Hakkımızda

“University park” yurtdışı eğitim ailesi olarak, 2009 yılında Türkiye’nin gözde şehirlerinden Mersin’de eğitim camiasına giriş yaptık.

Kurulduğu günden beri alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında ‘’ Gelecek, eğitimle değişir’’ ilkesini temel alarak çok sayıda eğitim faaliyetlerinin içinde başarılı bir şekilde yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Kişisel gelişim, yaşam koçluğu, mesleki rehberlik ve yurtdışı eğitim konularında uzman ekip kadrosu ile kişiye en uygun eğitim programının belirlenmesini sağlamaktayız.

Yurtdışı eğitim alanında yaptığı çalışmalarla kısa sürede hedeflediği başarılara ulaşarak, Türkiye’nin en prestijli yurtdışı eğitim firmaları arasında yerimizi almanın gururunun yaşıyoruz.

Ayrıca başta ABD olmak üzere İngiltere, İtalya, Avustralya, Kanada, Çin, Azerbaycan ve Kazakistan gibi dünyanın birçok prestijli üniversitelerinin lisans ve lisansüstü programları, dil kursları ile lise programlarının Türkiye temsilciliklerini de yapmaktayız.

Misyonumuz

Yurtdışı eğitimi alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla, vaat edilenden fazlasını sunarak, uluslararası anlaşmalar çerçevesinde siz değerli öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Dünya ülkeleri arasında modern ve çağdaş eğitim anlayışından taviz vermeden, yeniliklere açık, kaliteli ve güvenilir bir şekilde yurtdışı eğitiminden öğrencilerimize fırsat eşitliği sağlamak.

Kendi alanlarında uzmanlaşmış “University park” ailesi olarak, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize;

1. Eğitim Sistemi

Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgilendirme

2. Okul ve Program

Uygun program ve okul seçimi

3. Başvuru

Program başvurularının takibi

4. Ulaşım

Ulaşım ve konaklama hizmetleri

5. Vize

Vize işlemlerinde danışmanlık

6. Karşılama

İsteğe bağlı olarak havaalanında karşılama

7. Faaliyetler

Sosyal faaliyetlerin düzenlenmesi

8. Danışmanlık

Program süresince destek ve danışmanlık

``Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz``

Zümrüt Medya